Jdi na obsah Jdi na menu
 


24.6.2017 Sedlčany

PŘEBOR ČECH STŘEDNÍCH * SEVERNÍCH a ZÁPADNÍCH AČR 220/825 24.6.2017

PŘEBOR MOTUL CUP 2017 * SEDLČANY 4.závod seriálu

--------------------------------------

Třída VETERÁN 50+ * CELKOVÉ VÝSLEDKY *

--------------------------------------

1. 206 HEŘMAN 50 MILAN B -- 64 MOTOTEAM EXCEL/ŽABOVŘESKY HONDA 450 25 25 50

2. 191 POTŮČEK 50 JAROSLAV B NE 58 MOTOKLUB KŘÍŠE v AČR/BŘASY KTM 450 22 22 44

3. 53 SVOBODA 60 STANISLAV C NE 57 KOVO TEAM SVOBODA/CHODOV HONDA 450 20 18 38

4. 161 NOVÝ 50 PAVEL B NE 61 BLUE SMOKE/KLADRUBY HONDA 450 14 20 34

5. 37 ROZIŇÁK 60 JAN B -- 54 SMS J.ČECHY/REDE RACING/SRBSKO KTM 350 15 16 31

6. 15 MALÝ 50 ROMAN B SČ 65 MIFAMOTO TEAM/ PRAHA 5 SUZUKI 450 16 14 30

7. 3 BUREŠ 50 MIROSLAV B SČ 58 MIFAMOTO TEAM/LETY SUZUKI 450 12 15 27

8. 107 NEUŽIL 50 MILOŠ B SČ 63 HRADIŠŤKO KTM 350 13 13 26

9. 57 NEJEDLÝ 60 MIROSLAV B SČ 57 CHÝNĚ u HOSTIVIC YAMAHA 450 18 4 22

10. 164 SCHWARZ 50 HEŘMAN B SČ 64 ŽATEC KTM 350 8 12 20

11. 179 RUBEŠ 50 PAVEL B SČ 64 MIFAMOTO TEAM/VODOCHODY SUZUKI 450 9 11 20

12. 79 KAHOUN 50 KAREL B SČ 61 LIBEŇ u ČERNOŠIC YAMAHA 450 10 10 20

13. 514 VLACH 50 MILAN C NE 67 BUBO/ZRUČ-SENEC KAWASAKI 250 4T 11 5 16

14. 201 PETÁK 50 IVAN C SČ 59 KRÁLŮV DVŮR YAMAHA 450 7 9 16

15. 105 VERNER 50 VLASTIMIL B SČ 65 BRÁZDIM SUZUKI 450 5 8 13

16. 410 REJSEK 50 PETR B SČ 61 VŠERADICE KTM 350 6 7 13

17. 145 LEGÁT 60 JIŘÍ C SČ 56 NUČICE SUZUKI 450 4 6 10

18. 42 HÁJEK 50 JULIUS B SČ 58 PRAHA 8 HONDA 450 3 0 3

19. 91 KINDL 50 MARTIN B SČ 61 AEC RACING TEAM/PRAHA 1 KTM 250 2 0 2

VÝSLEDKY MUSÍ BÝT SCHVÁLENY JURY VYVĚŠENO :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

COBRA DELL 4 Cross3000v126

sfw@px2002 / 24.6.2017 * 17:07:26 Timing: Bohuslav Vidlák, Smrková 6, 312 04 PLZEŇ CZ tel. 371 133 090

File * VET ZAV e-mail: vidlak.bohuslav@tiscali.cz

AUTO KLUB PLZEŇ, Havlíčkova 6, 301 37 PLZEŇ CZ tel. 603 381 440

Časoměřičská skupina COBRA TIME PLZEŇ, licence AČR 0100

Ředitel závodu: Rudolf SLEZA Předseda jury: Petr LIHL Hlavní časoměřič: Renata JAVŮRKOVÁ

PŘEBOR ČECH STŘEDNÍCH * SEVERNÍCH a ZÁPADNÍCH AČR 220/825 24.6.2017

PŘEBOR MOTUL CUP 2017 * SEDLČANY 4.závod seriálu

--------------------------------------

Třída VETERÁN 50+ * CELKOVÉ VÝSLEDKY *

--------------------------------------

1. 206 HEŘMAN 50 MILAN B -- 64 MOTOTEAM EXCEL/ŽABOVŘESKY HONDA 450 25 25 50

2. 191 POTŮČEK 50 JAROSLAV B NE 58 MOTOKLUB KŘÍŠE v AČR/BŘASY KTM 450 22 22 44

3. 53 SVOBODA 60 STANISLAV C NE 57 KOVO TEAM SVOBODA/CHODOV HONDA 450 20 18 38

4. 161 NOVÝ 50 PAVEL B NE 61 BLUE SMOKE/KLADRUBY HONDA 450 14 20 34

5. 37 ROZIŇÁK 60 JAN B -- 54 SMS J.ČECHY/REDE RACING/SRBSKO KTM 350 15 16 31

6. 15 MALÝ 50 ROMAN B SČ 65 MIFAMOTO TEAM/ PRAHA 5 SUZUKI 450 16 14 30

7. 3 BUREŠ 50 MIROSLAV B SČ 58 MIFAMOTO TEAM/LETY SUZUKI 450 12 15 27

8. 107 NEUŽIL 50 MILOŠ B SČ 63 HRADIŠŤKO KTM 350 13 13 26

9. 57 NEJEDLÝ 60 MIROSLAV B SČ 57 CHÝNĚ u HOSTIVIC YAMAHA 450 18 4 22

10. 164 SCHWARZ 50 HEŘMAN B SČ 64 ŽATEC KTM 350 8 12 20

11. 179 RUBEŠ 50 PAVEL B SČ 64 MIFAMOTO TEAM/VODOCHODY SUZUKI 450 9 11 20

12. 79 KAHOUN 50 KAREL B SČ 61 LIBEŇ u ČERNOŠIC YAMAHA 450 10 10 20

13. 514 VLACH 50 MILAN C NE 67 BUBO/ZRUČ-SENEC KAWASAKI 250 4T 11 5 16

14. 201 PETÁK 50 IVAN C SČ 59 KRÁLŮV DVŮR YAMAHA 450 7 9 16

15. 105 VERNER 50 VLASTIMIL B SČ 65 BRÁZDIM SUZUKI 450 5 8 13

16. 410 REJSEK 50 PETR B SČ 61 VŠERADICE KTM 350 6 7 13

17. 145 LEGÁT 60 JIŘÍ C SČ 56 NUČICE SUZUKI 450 4 6 10

18. 42 HÁJEK 50 JULIUS B SČ 58 PRAHA 8 HONDA 450 3 0 3

19. 91 KINDL 50 MARTIN B SČ 61 AEC RACING TEAM/PRAHA 1 KTM 250 2 0 2

VÝSLEDKY MUSÍ BÝT SCHVÁLENY JURY VYVĚŠENO :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

COBRA DELL 4 Cross3000v126

sfw@px2002 / 24.6.2017 * 17:07:26 Timing: Bohuslav Vidlák, Smrková 6, 312 04 PLZEŇ CZ tel. 371 133 090

File * VET ZAV e-mail: vidlak.bohuslav@tiscali.cz

AUTO KLUB PLZEŇ, Havlíčkova 6, 301 37 PLZEŇ CZ tel. 603 381 440

Časoměřičská skupina COBRA TIME PLZEŇ, licence AČR 0100

Ředitel závodu: Rudolf SLEZA Předseda jury: Petr LIHL Hlavní časoměřič: Renata JAVŮRKOVÁ