Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.5.2017 Třebíz

PŘEBOR ČECH STŘEDNÍCH a ZÁPADNÍCH MOTUL CUP 2017 AČR 220/813 13.5.2017

* KOSSTA TŘEBÍZ KLUB v AČR 3.závod seriálu

--------------------------------------

Třída VETERÁN 50+ * CELKOVÉ VÝSLEDKY *

--------------------------------------

1. 78 KORMUNDA 50 PETR B NE 65 MLÉKOJEDY u LITOMĚŘIC KTM 450 25 25 50

2. 191 POTŮČEK 50 JAROSLAV B NE 58 MOTOKLUB KŘÍŠE v AČR/BŘASY KTM 450 22 22 44

3. 43 JURČA 50 STANISLAV C -- 67 SMS PRAHA/HORNÍ ŽÁR KTM 450 20 20 40

4. 6 STRACH 50 JIŘÍ C SČ 63 LIŠTICE u BEROUNA HONDA 450 18 16 34

5. 15 MALÝ 50 ROMAN B SČ 65 MIFAMOTO TEAM/ PRAHA 5 SUZUKI 450 15 18 33

6. 91 KINDL 50 MARTIN B SČ 61 AEC RACING TEAM/PRAHA 1 KTM 250 16 13 29

7. 161 NOVÝ 50 PAVEL B NE 61 BLUE SMOKE/KLADRUBY HONDA 450 14 15 29

8. 190 NEŠLEHA 50 KAREL B SČ 66 NOVÝ OLDŘICHOV HONDA 450 13 14 27

9. 54 ŠUMERA 50 PAVEL B SČ 61 HENNLICH TEAM/LITOMĚŘICE KTM 350 11 11 22

10. 107 NEUŽIL 50 MILOŠ B SČ 63 HRADIŠŤKO KTM 350 9 12 21

11. 179 RUBEŠ 50 PAVEL B SČ 64 MIFAMOTO TEAM/VODOCHODY SUZUKI 450 6 10 16

12. 3 BUREŠ 50 MIROSLAV B SČ 58 MIFAMOTO TEAM/LETY SUZUKI 450 7 8 15

13. 25 ZUKERSTEIN 50 JAROSLAV B SČ 65 VCHYNICE u LOVOSIC KTM 450 12 0 12

14. 110 JAROŠ 50 MARTIN B SČ 66 KUBLOV YAMAHA 450 10 0 10

15. 514 VLACH 50 MILAN C NE 67 BUBO/ZRUČ-SENEC KAWASAKI 250 4T 3 7 10

16. 79 KAHOUN 50 KAREL B SČ 61 LIBEŇ u ČERNOŠIC YAMAHA 450 4 6 10

17. 37 ROZIŇÁK 60 JAN B -- 54 SMS J.ČECHY/REDE RACING/SRBSKO KTM 350 0 9 9

18. 201 PETÁK 50 IVAN C SČ 59 KRÁLŮV DVŮR YAMAHA 450 5 4 9

19. 410 REJSEK 50 PETR B SČ 61 VŠERADICE KTM 350 8 0 8

20. 85 KRUML 50 MILAN B SČ 58 VETLÁ u HOŠTKY KTM 350 1 5 6

21. 105 VERNER 50 VLASTIMIL B SČ 65 BRÁZDIM SUZUKI 450 2 3 5

22. 81 SUNEGA 50 JIŘÍ C -- 63 RUMBURK KAWASAKI 0 2 2

23. 68 ČMEJLA 60 JIŘÍ C SČ 55 CHODOUNY YAMAHA 450 0 1 1

VÝSLEDKY MUSÍ BÝT SCHVÁLENY JURY VYVĚŠENO :

--------------------------------------

Třída VETERÁN 50+ * CELKOVÉ VÝSLEDKY *

--------------------------------------

1. 78 KORMUNDA 50 PETR B NE 65 MLÉKOJEDY u LITOMĚŘIC KTM 450 25 25 50

2. 191 POTŮČEK 50 JAROSLAV B NE 58 MOTOKLUB KŘÍŠE v AČR/BŘASY KTM 450 22 22 44

3. 43 JURČA 50 STANISLAV C -- 67 SMS PRAHA/HORNÍ ŽÁR KTM 450 20 20 40

4. 6 STRACH 50 JIŘÍ C SČ 63 LIŠTICE u BEROUNA HONDA 450 18 16 34

5. 15 MALÝ 50 ROMAN B SČ 65 MIFAMOTO TEAM/ PRAHA 5 SUZUKI 450 15 18 33

6. 91 KINDL 50 MARTIN B SČ 61 AEC RACING TEAM/PRAHA 1 KTM 250 16 13 29

7. 161 NOVÝ 50 PAVEL B NE 61 BLUE SMOKE/KLADRUBY HONDA 450 14 15 29

8. 190 NEŠLEHA 50 KAREL B SČ 66 NOVÝ OLDŘICHOV HONDA 450 13 14 27

9. 54 ŠUMERA 50 PAVEL B SČ 61 HENNLICH TEAM/LITOMĚŘICE KTM 350 11 11 22

10. 107 NEUŽIL 50 MILOŠ B SČ 63 HRADIŠŤKO KTM 350 9 12 21

11. 179 RUBEŠ 50 PAVEL B SČ 64 MIFAMOTO TEAM/VODOCHODY SUZUKI 450 6 10 16

12. 3 BUREŠ 50 MIROSLAV B SČ 58 MIFAMOTO TEAM/LETY SUZUKI 450 7 8 15

13. 25 ZUKERSTEIN 50 JAROSLAV B SČ 65 VCHYNICE u LOVOSIC KTM 450 12 0 12

14. 110 JAROŠ 50 MARTIN B SČ 66 KUBLOV YAMAHA 450 10 0 10

15. 514 VLACH 50 MILAN C NE 67 BUBO/ZRUČ-SENEC KAWASAKI 250 4T 3 7 10

16. 79 KAHOUN 50 KAREL B SČ 61 LIBEŇ u ČERNOŠIC YAMAHA 450 4 6 10

17. 37 ROZIŇÁK 60 JAN B -- 54 SMS J.ČECHY/REDE RACING/SRBSKO KTM 350 0 9 9

18. 201 PETÁK 50 IVAN C SČ 59 KRÁLŮV DVŮR YAMAHA 450 5 4 9

19. 410 REJSEK 50 PETR B SČ 61 VŠERADICE KTM 350 8 0 8

20. 85 KRUML 50 MILAN B SČ 58 VETLÁ u HOŠTKY KTM 350 1 5 6

21. 105 VERNER 50 VLASTIMIL B SČ 65 BRÁZDIM SUZUKI 450 2 3 5

22. 81 SUNEGA 50 JIŘÍ C -- 63 RUMBURK KAWASAKI 0 2 2

23. 68 ČMEJLA 60 JIŘÍ C SČ 55 CHODOUNY YAMAHA 450 0 1 1

VÝSLEDKY MUSÍ BÝT SCHVÁLENY JURY VYVĚŠENO :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

COBRA PC DELL 510/5 Cross3000v126

Ředitel závodu: Stanislav ŠTROS sen. Předseda jury: Stanislav ŠTROS jun. Hlavní časoměřič: Renata JAVŮRKOVÁ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------